شیشه ای 100m

شیشه ای 100m
برای مشاهده گالری روی تصویر کلیک کنید
  • 13,800 تومان

انتخاب های در دسترس


  

شیشه ای-کریستال همراه باچاپ وجعبه(چاپ کوره)
حداقل سفارش 200عدد
زیر200عدد 200هزارتوان هزینه چاپ دریافت میشود


لیوان شیشه ای

لیوان شیشه ای بدلیل قیمت ارزانتر و بهداشتی بودن از سایر انواع لیوانهای تبلیغاتی پرطرفدارتر است.


لیوان شیشه ای مات یا یخی در اصل همان لیوان شیشه ای دسته دار ساده و معمولی است که بوسیله سندبلاست یا اسیدکاری سطح بیرونی آن مات و کدر میشود که این کار علاوه بر جذابیت بیشتر باعث بهتر دیده شدن تبلیغ و چاپ روی لیوان یخی نیز میگردد.


برای تبلیغ و نمایش برند، لوگو، شعار و محصول خود چه جایی را بهتر ازلیوان شیشه ای می توانیم پیدا کنیم؟


تنوع بسیار بالا در طرح و حجم و همچنین فضای بسیار مناسب و عالی جهت چاپ روی لیوان های شیشه ای  این امکان را به ما می دهند تا از طرح ها و ایده های خلاقانه برای ایجاد یک هدیه تبلیغاتی مفید و خلاقانه و تاثیرگذار استفاده نماییم.


قیمت لیوان یخی تبلیغاتی یا همان لیوان شیشه ای مات شده بدلیل انجام عملیات مات کاری از لیوان ساده و شفاف کمی بیشتر می شود ولی همچنان به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان محسوب میگردد و کاربرد فراوانی برای تبلیغات در تیراژهای بالا و توزیع عمومی دارد.


چاپ بر روی لیوان شیشه ای بصورت چاپ تامپو و یا چاپ کوره ای قابل انجام است و بهتر است که بصورت تکرنگ یا دورنگ انجام گیرد.

لیوانهای شیشه ای شفاف یا لیوان مات یخی بخوبی نزد مخاطب هدف نگهداری و مورد استفاده قرار میگیرد و در نتیجه میزان تاثیرگذاری و زمان نمایش بسیار بالایی را دارند و بالطبع تبلیغ ما نیز به راحتی در مکانهای مورد نظر راه یافته و میزان عملکرد و تاثیرگذاری این هدیه تبلیغاتی را بالا می برد.


بی شک نوشیدنیهایی مانند چای و قهوه بسیار پر مصرف اند پس لیوان تبلیغاتی هدیه ایست که بر روی میز کار کارمندان یا در منزل و خانه مخاطبین ما بارها استفاده میشود و هر روز به دفعات در معرض دیده شدن و تبلیغ کردن است.

مشخصات فنی شیشه ای 100m

محصولات مرتبط